המלצות מלקוחות - דורבן וכפות רגליים

המלצה מאת דנה:
הגעתי לטיפולו של ניר בעקבות כאבים בעקב הרגל-חשש לדורבן. לפני תחילת הטיפול ניר ערך אבחון להבין את מקור הכאב והבעיה ואבחן מקורות נוספים לכאב.
לאחר טיפול אחד, כבר באותו היום חל שיפור רציני בכאב, לאחר שבוע כבר כמעט לא היו כאבים כלל. וביום הטיפול השני ההטבה הייתה אף מהירה יותר.

המלצה מאת מנחם מנשרוף מרמת גן:
ניר היקר.
פניתי אליך לצורך טיפול מכיוון שהיו לי שתי בעיות. האחת כאבי גב תחתון והשנייה - יבלת בעייתית בכף רגל ימין אשר כאבה מאוד ולא החלימה מספר רב של חודשים.
בטיפול שנתת לי שילבת מספר כלים טיפוליים ( עיסוי רקמות עמוק, שיוף העור הקשה של היבלת, רפלקסולוגיה, כוסות רוחות ומדבקות פטנט המודבקות בגוף ).
וראה זה פלא, הטיפול פתר את כול הבעיות שהיו לי, אשר לא הצלחתי לפתור אותן לפני כן.
אני מודה לך על הטיפול המקצועי והמסור ואמשיך לשמור קשר לגבי טיפולים מונעים.

המלצה של תמר גרוסקופ מירושלים:
"תודה רבה לך ניר היקר!
שנים אני לא דורכת עם כל כף הרגל ולאחר טיפול אחד אני דורכת והתחושה של קלות ועונג מלווים את ההליכה.
אלף תודות לך .תמשיך לעזור ולשנות תחושות ומצבי גוף. בחום ובתודות."

המלצה מאת אברהם טל משוהם:
כאדם שמנהל אורח חיים ספורטיבי הגעתי לניר עם שרירים תפוסים ודורבן בכף הרגל, הגעתי לטיפול אצל ניר, ופלאי פלאים אחרי כל טיפול הרגשתי שיפור משמעותי בכל הגוף ובדורבן. הנני ממליץ מאוד על הטיפול והיחס החם והרגישות לכל אחד ואחד אשר ניר מעניק.
 
המלצה מאת ארז ממודיעין:
"הגעתי לניר לטיפול בדורבן בכף הרגל ממנו אני סובל 5 מזה 5 שנים. לא יכולתי לדרוך על כל כפות שני הרגליים .קשה לתאר את עוצמת הכאב על הבוקר. ניר איבחן את כלל הנקודות הנובעות מהדורבן ועוצמתן בסולם כאב מרמה 7 עד 10. ניר  הקיז את אותן נקודות בשילוב עם כוס רוח אשר גרמו לניקוז הדם .הפלא ופלא בבדיקה עם מקל עיסוי חד, הכאב במרבית הנקודות נעלם ובמקצתן עוצמתו ירדה .ניר גילה כלפי יחס אמפטי ולבבי . במבחן התוצאה אני חש שיפור ניכר בכף הרגל המאפשר לי ללכת ביותר קלות עם הקימה בבוקר .לסיכום ,אני ממליץ בחום על טיפול בדורבן בכף הרגל אצל ניר אל תהססו!!! "

המלצה מאת יוסף בדיחי, בן 66:
"שמי בדיחי יוסף בן 66 גר בהרצליה ולצערי סוכרתי. אני סובל מזה זמן רב מדורבן בעקב הרגל. למזלי לפני כשבועיים קיבלתי טלפון של מטפל אלטרנטיבי בשם ניר גודינגר. הטיפול הראשון היה קצת אגרסיבי אבל לאחר הטיפול צעדתי לשמחתי ללא כאבים ממש כיף. הטיפול השני היה עדין וכלל דיקורים ומדבקות ובזה הסתיים הטיפול. אני רוצה להודות למטפל ניר ולהמליץ בכל לב."
 
המלצה של יורם, בן 60 מרמת גן:
"הגעתי לניר עם כאבים בגיד אכילס שנובעים מבעיית דורבן וזיהום פטרייתי באזור הראשון בבעיית הדורבן, הרגשתי הקלה בהליכה. לאחר טיפול ראשון ומספר ימים ספורים של טיפול בתכשיר שהמליץ עליו ניר, הרגשתי הקלה עצומה.
בטיפול השני והשלישי ביצע ניר טיפול נרחב בדיקור ורפלקסולוגיה. הכאבים בגיד אכילס פחתו באופן משמעותי. אני בטוח שטיפולים אלו יוכיחו את עצמם בטווח הארוך."

המלצה מאת אורן רינות מבית אריה:
"הגעתי לניר מכיוון שבמשך מעל ל- 18 חודשים אני סובל מדורבן בכפות הרגליים.
רגל ימין וכעת רגל שמאל.
הכאב היה מלווה אותי למשך כל היום ולא רק בדריכה ראשונה.
אני מסתובב עם מספר זוגות נעלים שונות על מנת שאוכל להחליף במהלך היום כאשר הכאב שוב בלתי נסבל.
מחליף נעל והכאב קיים אולם פחות ושונה עד שמגיע הזמן לבחור זוג אחר.
חשוב לי לומר, בחודשים האחרונים התחלתי לקחת משככי כאבים וכמו כן אני לא רגוע/עצבני ולא הבנתי למה - ופתאום אין כאב והכל רגוע, כאילו משהו / מישהו כיבה את הרעש המעצבן והטורדני הזה.
ושוב תודה ניר על הטיפול.
נתראה בפגישה הבאה."

המלצה של יובל רינות מבית רינות:
הגעתי לניר לאחר ששנה סבלתי מכאבים בעקב בשל דורבן.. די התייאשתי מהטיפולים השונים בשוק: זריקות, גלי הלם וכו' והחלטתי להגיע לניר לטיפול כמפלט אחרון לפני שאני מרימה ידיים.
התוצאות היו מדהימות.. כבר לאחר הטיפול הראשון הרגשתי הקלה משמעותית והכאבים כמעט חלפו.. לאחר הטיפול השני כבר לא נשאר זכר לדרבן. ניר אבחן את מקור הדרבן, בטיפול הראשון טיפל בסימפטום בכאב ובטיפול השני התמקד בשורש הבעיה תוך מתן שירות מקצועי, אכפתי ואדיב שכלל הסברים על מקור הבעיה. ממליצה בחום!

המלצה מאת ש.יעקבי בן 70 מירושלים:
"לניר שלום, חובה נעימה להודות לך על הטיפול הרפואי-מקצועי :
כאשר הגעתי לניר המטפל ההוליסטי סבלתי מכאבים חזקים ברגל ואף לא יכולתי לדרוך על כף הרגל וגם לא יכולתי לקפל את הרגלים וכמובן לא יכולתי להתהלך...!
לאחר 2 טיפולים המצב השתפר פלאים והכאבים פחתו באופן משמעותי !
ויכולתי לדרוך על רגלי ללא כאבים ולקפל את הרגלי והתהלך חופשי. ועל כך תודתי ."

המלצה של אופיר פאר מרמת גן:
"הגעתי לניר עם קרעים בגיד אכילס ברגל ימין. כל נגיעה בכף הרגל ובשוק היה מלווה בכאבי תופת. ניר בידע הרב והמקצועי שלו טיפל בי במגוון רחב של שיטת טיפול במקצועיות ובמיומנות נדירה. ניחן שלניר ידע רב וניסיון עשיר. כבר לאחר טיפול אחד ירדה עוצמת הכאב במקום בצורה משמעותית וכעת לאחר 3 טיפולים אני נמצא במקום אחר טוב בהרבה מאיפה שהתחלנו. הצליעה המשמעותית שהגעתי איתה בשלבי סיום והרגל חוזרת לאיתנה. המון תודה לך על כל הדאגה, האכפתיות והעזרה שאתה מושיט לאנשים ומעביר אותם ממקום של סבל למקום של חיים טובים."

המלצה של דוד מילר ממודיעין:
"כאשר הגעתי לניר סבלתי מכאבים חזקים ברגל כך שלא יכולתי לדרוך על כף הרגל וכן לא לקפל אותה. לאחר שני טיפולים המצב השתפר פלאים, הכאבים פחתו בצורה משמעותית ויכולתי לדרוך על הרגל ללא כאבים ולקפל את הרגל כמעט לגמרי."
 
מרפאת אור הנר - לחופש מכאבים
מודיעין (מרכז רננים מכבים , קומה ב' )  • חולון
054-6387294
nirchaim2@gmail.com