המלצות מלקוחות - המלצות בתחומים שונים

המלצה מאת יהודה מאמירים:
"לניר היקר בוקר טוב!
אני ובני מטופלים אצלך זמן קצר יחסית ! שנינו הגענו לטיפול בבקע מפשעתי. כמו כן, אני טופלתי בכאבי גב תחתון המקרינים לרגליים כתוצאה מפריצת דיסק. בני מקבל טיפול לטשטוש ראיה ולכאבי עיניים . אבל זה הספיק לנו כמטופלים וכטבעונים להתרשם עמוקות מהמיקצועיות והאכפתיות להצלחת הטיפול  וכמובן מהידע העצום שלך במגוון טיפולים אלטרנטיביים!  
אין ספק שאתה נכס לרפואה האלטרנטיבית בכלל ולמטופליך בפרט !  
    בברכה יהודה מאמירים"

המלצה מאת שוש לוי משכונת בית הכרם בירושלים:
"ניר יקירינו, כידוע, יקירי אברהם היה חסר אונים. הוא טופל במשככי כאבים ממכרים, אשר גרמו לו לישון רוב הזמן. מאז טיפולך הראשון, ניכרת הטבה משמעותית בדרך טיפולך הנכונה, היעילה והמסורה. לאחר הטיפול השני, הוא לא היה זקוק לתרופות כלל המלוות בתופעות לוואי חמורות. אנו מודים לא-ל שהיתה כאן יד מכוונת. הגעת אלינו כמטפל מוסמך. מלאך!!!  מעבר לידיך הברוכות הינך מקרים אנושיות, עובד עם כל הנשמה. ירבו כמותך בישראל. לאחר הטיפול השלישי יקירי התחיל ללכת ללא עזרה של הליכון. כמו כן תודה על העצות הנבונות בדרך הטיפול והיחס התומך. יש לציין, כי לאחר טיפולך הייחודי באוזניים יקירי שומע הרבה יותר טוב. כמוכן הטיפול השפיעה לטובה וקיימת הקלה לאחר כל טיפול. ניר יקירנו, כיום לאחר 5 טיפולים שכללו עיסוי שרירים עמוק, כוסות רוח, דיקור סיני, טיפול אוזן בעזרת נר חלול, יקירי
מרגיש הטבה גדולה. שיפור משמעותי מאוד. המעבר מפתיע, מחוסר יכולת לעמוד על רגלו ליכולת טובה שכללה הליכה יותר משעה. עבודתך הנעימה והמסורה ורגש האחריות נתנו את אותותם לבוקר של יום חדש ובריא. ישר-כח! צריך יותר ממילים לבטא את הערכותנו אליך. בני משפחתי מצטרפים לתודתנו והערכתנו הרבה. מאחלים לך הרבה כוח להמשך ובריאות איתנה.
נ.ב. עבורנו אתה הרופא בהא הידיעה. הרופאים למעשה רשמו לו כדורי שינה ביום ובלילה. דע ניר, להעריך את תכונותיך הייחודיות העושות אותך כה מיוחד בעבודתך המבורכת, המרגיעה והמרפאה כל טוב לך ניר."
המלצה מאת אברהם זלנפרוינד:
"הריני ממליץ בכל פה על מר גודינגר ניר, כמטפל רב תחומי המומחה בתחומי הגוף והנפש ברפואה המשלימה. כחבר בוועד המרכזי של איגוד המעסים הארצי נחשפתי למקצועיותו ולידיעותיו הרבות בתחומים בהם הוא מומחה. מדובר במטפל בכיר הרמה הגבוהה ביותר."

המלצה מאת איריס עמירם ממודיעין:
טופלתי בדיקור על ידי ניר לגלי חום בגיל המעבר, כבר באותו יום חשתי הקלה משמעותית והצלחתי לישון טוב בלילה. ניר בעל ידי קסם עם המון ידע ונסיון, ממליצה בחום לקבל אבחון לטיפול במגוון רב של בעיות כגון זירוז חילוף חומרים, חיזוק האנרגייה הפנימית

המלצה מאת רינת
ניר היקר,
תודה על הטיפולים ברפלקסולוגיה ובעיסוי לימפתי, הם היו מועילים. נתת את המיטב עם הרבה רגש.
שתהייה לך שנה טובה ומתוקה, ב"ה בהצלחה בקליניקה החדשה.
בברכה,
אלעד פורטל, אשדוד.

המלצה של ליאור מזוז, בן 28, מרמת גן:
"הגעתי לטיפול אצל ניר עקב בעיות צרידות בגרון ועודף נוזלים באוזניים , שהרפואה הרימה ידיים, אודות לטיפול המסור והאיכותי הרגשתי שינוי משמעותי כבר בפגישה הראשונה, תודה רבה. ממליץ בחום, ליאור."
 
המלצה של ד"ר שלי אלקיים מירושלים:
אני ממליצה על ניר גודינגר, מטפל מקצועי, רציני ומסור. טיפל בי במחטים, בעיסוי רקמות ובניקוז לימפטי. כבר אחרי 3 טיפולים הרגשתי  תוצאות. הסיבה שבגינה הגעתי אל ניר גודינגר לטיפול היא בצקת בפנים ובבטן, ירידה ברמה האנרגטית, שינה מרובה, וקשיי הליכה.
אופן וסוגי הטיפולים עד כה כללו ניקוז לימפטי, עיסוי רקמות בפנים, בצוואר ובגרון, ו-30 מחטים. הטיפול שיפר את זרימת הדם בגפיי ובפנים והפחית משמעותית את הבצקת בפנים.
מר גודינגר מתייחס אל הטיפול באופן מסור ורציני. מתאם מראש את  תכנית הטיפול. ובא מוכן עם המחטים, השמנים והציוד בהתאם. ושהם כלולים במחיר הטיפול. בתום כל טיפול לאחר תשלום הוא נותן קבלה מסודרת.
ניר מבקש לקבל ממני דיווח שוטף על סימפטומים ותוצאות בעקבות הטיפול. במבחן התוצאה - אני מרוצה ועל כן גם ממליצה מאוד.
 
 
המלצה מאת חדווה:
"יצאתי עכשיו מטיפול אצל ניר... זה היה אחד הטיפולים הטובים ביותר שחוויתי. ניר שיחרר לי מקומות תפוסים וכואבים שאני כבר התייאשתי מהם וחייתי עם הכאב. איזה כיף שאפשר לשחרר את הכאב ושלא יכאב יותר... ניר שילב כמה שיטות עבודה ופינק אותי עם כל הלב. תודה ניר, אתה בהחלט מקצוען אמיתי ואיזה מזל שיש לנו אותך בקבוצה...
בקיצור, מי שעוד לא חווה את ניר שירוץץץץץ"
 
מרפאת אור הנר - לחופש מכאבים
מודיעין (מרכז רננים מכבים , קומה ב' )  • חולון
054-6387294
nirchaim2@gmail.com