המלצות מלקוחות - טיפול אנרגטי בשיטת אקסס בארס

המלצה מאת אהובה לב תמים, קוסמטיקאית ורפלקסולוגית מפתח תקוה:
"ניר כשאתה לי היום עיסוי משולב רגיל ורקמות עמוק, כמטפלת אני יכולה לציין את המקצועיות שלך היכולת לתת לכל חלק מהגוף את הטיפול המתאים. מגע רך ונעים לעומת חדירה חזקה לרקמות להפיג כאב על ידי כאב בכאב.
יש לציין שאפילו כשעה אחרי הטיפול אני עדיין מרגישה את הריאקציה של הטיפול. מומלץ לכל אחד ואחד להנאה או לבעיה תודה מכל הלב."

המלצה מאת רונית לוי מקריית עקרון:
"היום חוויתי טיפול אנרגטי, באמצעות שילוב של ריפוי קוונטי ואקסס בארס, יצאתי מהטיפול כמו חדשה, הטיפול נגע לשלושה תחומים: כאבים רגשיים, שחרור ממחשבות יתר, ובקשה לעסק נוסק בעצמו בעוד שלושה חודשים. הרגשתי כיצד המסרים מחלחלים והאנרגיות מתחדשות, הטיפול הקוונטי היה מיוחד, שכן נגע בכל ארבעת הרבדים: הפיזי, הרגשי, המנטלי והרוחני. לסיכום אני ממליצה בחום על ניר כי התוצאות מיידיות."

המלצה מאת שמרית מאנגליה:
​את ניר גודינגר מצאתי אונליין בחיפושי אחר גישה אלטרנטיבית לטיפול בבוהן קלובה (האלוס ואגוס) מסיבות אישיות החלטתי במקום זה לטפל בנשימתי וריאותי. ניר השתמש בשיטות שונות כגון רפלקסולוגיה, דיקור סיני, טווינה ועיסוי רקמות עמוק. בס״ה ארבעה מפגשים שבסופם הרגשתי הקלה רבה בנשימתי. אני חייבת לציין את השיטה האנרגטית המצוינת Access bars שלאחריה הרגשתי כאילו יצאתי מתוך ערפל אל בהירות מחשבה ואנרגיה חדשה. ניר הוא בעל ידע רב. ממליצה בחום.
 
מרפאת אור הנר - לחופש מכאבים
מודיעין (מרכז רננים מכבים , קומה ב' )  • חולון
054-6387294
nirchaim2@gmail.com