המלצות מלקוחות - טיפול במתח וסטרס

המלצה מאת בן מתל אביב:
​"
הטיפול אצל ניר כמתמיד הייתה חוויה נהדרת.היחס הטוב, המקצוענות וניתוח הבעיה ופתרונה.כל האלה הם היכולות של המרפא האיכותי, שיודע להקשיב והוריד מתחים ולרפא את הגוף ונפש." 

המלצה מאת אברהם מלכא מאשדוד:
"הגעתי לניר בעקבות כאבי ראש, מתח ועצבים כלואים לאורך כל חלקי הגוף .ניר טיפל בי במסירות ובהתמדה. לאורך כל הטיפול  חשתי באנרגיות החיוביות שלו ובתעצומות הנפש שלו כמטפל. ניר שילב עיסוי שיקומי של פנים המלווה בנקודות לחיצה(אקופרסורה סינית),בידיים,בשרירי החזה ובכפות הרגליים לצורך שחרור המתח העצום ששריתי בו והכעסים הצבורים בקרבי. כמו כן, ניר שילב בטיפול בווירטואוזיות עיסוי הוליסטי של שרירי הבטן, אשר בהן כלואים הרגשות. חשתי רגוע, שליו כמו אדם חדש אשר קם בבוקר לאחר שינה עמוקה . הרגשתי זרמים לאורך כל הגוף, שנקנו תחושה של שחרור מתחים. מעודי לא חוויתי טיפול ממוקד מטרה ואפקטיבי כפי שהיא העניק לי. ממליץ בחום ואהבה לכל מי שיש שרירים מכווצים, כעסים בלתי נשלטים."

המלצה מאת אלעד פורטל, אשדוד
ניר היקר,
ברצוני להודות לך על הטיפול המשמעותי שחוויתי בשבוע שעבר (על אף שהיה רק טיפול ראשוני וקצר) מאוד נהנתי ממנו. נגשתי מעט סקפטי לטיפול ולמושג של שחרור לחצים ושחרור רעלים דרך לחיצות. אולם לאחר מספר דקות הרגשתי הקלה מרובה בנפשי הנושאת את הגוף בקלילות רבה יותר משמעותית.. הטיפול העניק לי הרפייה נפשית ונעימות רבה.
תודה על השחרור וההזדמנות להרגיש וללמוד.
 
המלצה מאת חגית, בת 80 מירושלים:
שלום רב, אני הגעתי אל ניר חלשה עייפה חסרת מוטיבציה ולא מפוקסת עם תפקוד מאוד מינורי בענייני יומיום, מצב של דיכאון בא והולך לסירוגין.
כבר אחרי טיפול אחד הרגשתי יותר טוב ואחרי עוד 3 טיפולים כואבים יותר וכואבים פחות חזרתי לעצמי: יותר שמחה ויותר מרגישה בעניינים, עם תפקוד בכל ענייני היומיום.
תודה לניר ולטיפול שנתן לי, אשמור אתו על קשר למקרה שהמצב יישנה.

המלצה מאת דניאל שוורצברג, מומחה לקרינה:
ניר מטפל בחסד עליון, הידע והמקצועיות והרצון לעשות הכל מושלם.
בסדנא האחרונה - נקודות לחיצה עצמיות לטיפול במתחים ובמחלות חורף - ההנחיה הייתה מדהימה
קיבלנו טיפים רבים וטכניקות לחיצה שכל אחד מאיתנו יכול לעשות לבד.
קבלת הפנים והאוכל המזין שאותו ניר הכין היה מדהים וניכר היה כי הכישרון שלו היינו רב תחומי.
 
המלצה מאת אברהם מלכא מאשדוד:
"הגעתי לניר בעקבות כאבי ראש, מתח ועצבים כלואים לאורך כל חלקי הגוף .ניר טיפל בי במסירות ובהתמדה. לאורך כל הטיפול  חשתי באנרגיות החיוביות שלו ובתעצומות הנפש שלו כמטפל. ניר שילב עיסוי שיקומי של פנים המלווה בנקודות לחיצה(אקופרסורה סינית),בידיים, בשרירי החזה ובכפות הרגליים לצורך שחרור המתח העצום ששריתי בו והכעסים הצבורים בקרבי. כמו כן, ניר שילב בטיפול בווירטואוזיות עיסוי הוליסטי של שרירי הבטן, אשר בהן כלואים הרגשות. חשתי רגוע, שליו כמו אדם חדש אשר קם בבוקר לאחר שינה עמוקה . הרגשתי זרמים לאורך כל הגוף, שנקנו תחושה של שחרור מתחים. מעודי לא חוויתי טיפול ממוקד מטרה ואפקטיבי כפי שהוא העניק לי. ממליץ בחום ואהבה לכל מי שיש שרירים מכווצים, כעסים בלתי נשלטים."
 
מרפאת אור הנר - לחופש מכאבים
מודיעין (מרכז רננים מכבים , קומה ב' )  • חולון
054-6387294
nirchaim2@gmail.com