נקודות לחיצה לריפוי ממתחים ופחדים ולחיזוק מערכת הנשימה

 
תחום האקופרסורה, האחות הקטנה של הדיקור בה לא נעשה שימוש במחטים, כמעט ואינו מוכר בארץ, זאת למרות שמדובר בשיטה טיפולית יעילה להפליא במגוון רחב של בעיות, ומאוד נעימה למטופל, אקופרסורה היא שיטת טיפול במגע המבוססת על הידע והעקרונות של הרפואה הסינית ושל הדיקור הסיני, היא מופעלת באותן נקודות אנרגטיות עליהן מוחדרות המחטים בדיקור הסיני.
כאשר המטפל לוחץ עליהן במגע אצבע ממוקד ומדוייק. אקופרסורה משמשת למניעה וטיפול בכאבים שונים, כאבי ראש, שיניים, בטן גב, דלקות פרקים, אסטמה, אלרגיה סינוסיטיס, בעיות ספורט ועוד. אנחנו נלמד עליהן ביחד במסגרת הקורס: "עשה זאת בעצמך – נקודות לחיצה לריפוי ממתחים ופחדים ולחיזוק מערכת הנשימה".
 


הקורס מורכב מ-8 פרקים ו-11 בחנים, כאשר כל פרק מורכב מסרטון עם הדגמה מלאה של נקודות הלחיצה ובוחן מלווה של שאלות אמריקאיות לסיכום הפרק.
 
הפרק הראשון עוסק בערוץ האנרגיה של המעי הגס ומתמקד בנקודות לחיצה עצמיות לשחרור כאבי ראש, בעיות עור ומתחים. נלמד על נקודת השפעה חשובה לראש, לגרון, לבעיות עיניים ולהורדת לחץ דם. כמו כן נלמד על נקודות המשפיעות על קירור הדם (אקנה, פצעים מוגלתיים, מכת חום וכיו"ב).
הפרק השני עוסק בערוץ האנרגיה של קרום מעטפת הלב ומתמקד בנקודות לחיצה עצמיות המשפיעות על אזור החזה והבטן ובקשיי נשימה, ומקילות על כל המתח שאנו נמצאים בו. נלמד על נקודות המשפיעות על חוסר מנוחה נפשית, הזעות לילה, שיעול וצרבת.
 
הפרק השלישי עוסק בערוץ האנרגיה של כיס המרה המתמקד בנקודות לחיצה עצמיות המשפיעות על כאבי ראש, כאבי ודלקות עיניים.
נתמקד בנקודות המשפיעות על הסימפטומים של כאבי ראש, השלבים הראשונים של ההתקררות וכאבי עיניים.
הפרק הרביעי עוסק בערוץ האנרגיה של הלב, המתמקד בנקודות לחיצה עצמיות המשפיעות על מתח נפשי, דאגות כלכליות, בעיות בלב ועוד.
נתמקד בנקודות המשפיעות על נדודי שינה, כאבים בחזה ודופק לב מואץ.
 
הפרק החמישי עוסק בערוץ האנרגיה של הכבד המתמקד בנקודות לחיצה עצמיות של שליטה בכעס,
נתמקד בנקודות המשפיעות על נטייה לעצבנות, התפרצות בלתי נשלטת של כעסים, כאבי בטן, כבד חסום, עצירות ושיהוקים.
 
הפרק השישי עוסק בערוץ האנרגיה של הריאות המתמקד בנקודות לחיצה של נשימה הצטננות, והתמודדות מול נגיפי שונים כדוגמת נגיף הקורונה.
נתמקד בנקודת ההשפעה הראשית על הריאות ובסילוק ליחה.
 
הפרק השביעי עוסק בערוץ האנרגיה של הטחול המתמקד בנקודות לחיצה של חיזוק הטחול, מערכת העיכול ושלשולים ובעיות גניקולוגיות שונות.
נתמקד בנקודות המשפיעות על חולשה כללית למשל משפעת או מנגיף כלשהו, סילוק עודפי נוזלים בגוף הגורמים למשל לכאבי ברכיים, קושי בהטלת שתן, תחושת כבידות בגפיים, חיזוק הדם והנעת הגוף ומניעה מבעיות אנרגיה.
 
הקורס הינו בעל אופי מעשי המאפשר לך לטפל בשיטת "עשה זאת בעצמך" וחושף סודות מקצועיים של מטפלים, וידע רב שנצבר באלפי שעות עבודה עם מטופלים על פי עקרונות הרפואה הסינית.
 
לקישור ולרכישה מאובטחת: https://daf1.ravpage.co.il/

 
 
מרפאת אור הנר - לחופש מכאבים
מודיעין (מרכז רננים מכבים , קומה ב' )  • חולון
054-6387294
nirchaim2@gmail.com