המלצות מלקוחות - עיסוי הוליסטי

המלצה של מטפל בשיקום אורטופדי אלטרנטיבי בן 35:
 
" הגעתי לניר אחרי תקופה של עומס, והגוף החל לסמן לי את התשישות והעייפות המצטברת, הייתי צריך טיפול שירים אותי אנרגטית וישיב לי את הקלילות. ניר טיפל בי במכשור מיוחד המטפל במערכת הלימפה, ולאחר מכן עיסוי מעולה בגב העליון, להורדת העומסים שהצטברו. אני מטפל בבעיות אורטופדיה בעצמי, כך שאתם יכולים להסיק , שאני לא בוחר סתם במטפלים... מומלץ ביותר! "
 


המלצה מאת שלומי פרלמוטר מירושלים:
"הייתי השבוע בטיפול מסאז' מידיו האמונות של ניר גודינגר, ורוצה להמליץ בחום. אני מכיר את ניר דוקא מהקשרים אחרים, מלימוד משותף של מקורות יהודיים, והפעם הגעתי לקליניקה שלו (מרכז רננים, בישוב מכבים) במטרה לנסות מסאז' בגב התחתון, 'שמאותת לי אי-נחת' לאחרונה. 
החוויה הייתה טובה מאוד, נעימה, כיפית. היה שם מגע קסם מקצועי ומיומן של ניר, באטמוספירה שמזמינה גם תקשורת טבעית ופידבק. הרגשתי ב'אמבטיה' של אנרגיות מצויינות. 
יצאתי כמו חדש, התחושה לאחר הטיפול מאוד נינוחה, משוחררת, גמישה, בדיוק מה שהייתי צריך. 
תודה רבה לניר, ואני ממליץ לכולם!
שלומי פרלמוטר"

המלצה מאת אריק:
"בתקופה מאתגרת ולחוצה בעבודה, אירועים ושמחות - בתוך האינטנסיביות המתמשכת כבר תקופה אורכה של סטרס, מסרים רגשיים וכאבים שמתקבלים ומעוררים את התודעה מהאוטומט שבו אנו פועלים ומתנהלים בחיינו - זכיתי לפנות זמן לעצמי לריפוי הוליסטי מענג ומשחרר אצל ניר גודינגר, מקצוען אמיתי רב תחומי! ניר ידע לגעת, לשחרר את ערוצי האנרגיה (המרידיאנים) ולהרפות כאב בחום ובעונג בטכניקות שונות של מגע. ניר נעים הליכות, שואל, מתעניין וקשוב לצורכי המטופל. נהניתי מאוד מהטיפול. יצאתי מלא אנרגיה וחיות.  ניר תודה על הטיפול"

המלצה מאת אברהם מלכא מאשדוד:
"הגעתי לניר בעקבות כאבי ראש, מתח ועצבים כלואים לאורך כל חלקי הגוף .ניר טיפל בי במסירות ובהתמדה. לאורך כל הטיפול  חשתי באנרגיות החיוביות שלו ובתעצומות הנפש שלו כמטפל. ניר שילב עיסוי שיקומי של פנים המלווה בנקודות לחיצה(אקופרסורה סינית),בידיים,בשרירי החזה ובכפות הרגליים לצורך שחרור המתח העצום ששריתי בו והכעסים הצבורים בקרבי. כמו כן, ניר שילב בטיפול בווירטואוזיות עיסוי הוליסטי של שרירי הבטן, אשר בהן כלואים הרגשות. חשתי רגוע, שליו כמו אדם חדש אשר קם בבוקר לאחר שינה עמוקה . הרגשתי זרמים לאורך כל הגוף, שנקנו תחושה של שחרור מתחים. מעודי לא חוויתי טיפול ממוקד מטרה ואפקטיבי כפי שהיא העניק לי. ממליץ בחום ואהבה לכל מי שיש שרירים מכווצים, כעסים בלתי נשלטים."

המלצה מאת דני משוהם
טבע האדם ככלל הוא לחשוש. גם אני "חששתי" לפני שפגשתי את ניר לקבלת עיסוי. ניר איש מקצוע עתיר תעודות הבאות לידי ביטוי באמצעות הידע והמגע. חוויתי 90 דקות של עיסוי (מוסבר) מדהים ברמה מקצועית על פי כל כללי האתיקה של איגוד מקצועות העיסוי. לניר חשוב לדעת שאתה נינוח ושהמגע אינו כואב. ניר אדם בעל אנרגיות טובות וחיוביות שמבין את גוף האדם ומעסה בהתאם. לסיכום: חוויה רגועה, עוצמתית ומדהימה עם טעם של עוד...    תודה ניר 

המלצה מאת הדר, בן 63:
"ניר גודינגר מטפל מדהים וקשוב למטופל. ניר לא מפסיק לשאול את המטופל שלו כיצד הוא מרגיש ואיך יוכל לסייע לו במהלך הטיפול, המטופל ממש מרגיש בעננים כמו מלך, עם כל תשומת הלב שהוא מקבל. ניר מנסה להרגיש את הצרכים של המטופל בצורה מופלאה וממש אוהב אותם. טיפול העיסוי ההוליסטי היה מקסים, מרגיע ומענג מאוד. העיסוי הקנה תחושה של חידוש.
ממליץ בחום ובאהבה."

המלצה מאת אברהם מלכא מאשדוד:
"הגעתי לניר בעקבות כאבי ראש, מתח ועצבים כלואים לאורך כל חלקי הגוף .ניר טיפל בי במסירות ובהתמדה. לאורך כל הטיפול  חשתי באנרגיות החיוביות שלו ובתעצומות הנפש שלו כמטפל. ניר שילב עיסוי שיקומי של פנים המלווה בנקודות לחיצה(אקופרסורה סינית),בידיים, בשרירי החזה ובכפות הרגליים לצורך שחרור המתח העצום ששריתי בו והכעסים הצבורים בקרבי. כמו כן, ניר שילב בטיפול בווירטואוזיות עיסוי הוליסטי של שרירי הבטן, אשר בהן כלואים הרגשות. חשתי רגוע, שליו כמו אדם חדש אשר קם בבוקר לאחר שינה עמוקה . הרגשתי זרמים לאורך כל הגוף, שנקנו תחושה של שחרור מתחים. מעודי לא חוויתי טיפול ממוקד מטרה ואפקטיבי כפי שהוא העניק לי. ממליץ בחום ואהבה לכל מי שיש שרירים מכווצים, כעסים בלתי נשלטים."

המלצה מאת יאיר גולדשטיין בן 50 מכפר סבא:
" הגעתי לניר לטיפול בעיסוי הוליסטי על כל הגוף. לשחרור ממתחים ועומס בצוואר. במהלך הטיפול הרגשתי הקלה והרפיה של השרירים וגידים. קצב הטיפול ועוצמת הטיפול היו מדויקים. הטיפול שחרר את המתחים ויצאתי ללא לחץ בשום מפרק. תענוג לנוע בגמישות לאחר הטיפול. ממליץ בחום מאוד יעיל ומשחרר."

המלצה מאת אהובה לב תמים, קוסמטיקאית ורפלקסולוגית מפתח תקוה:
"ניר כשהענקת לי היום עיסוי משולב רגיל ורקמות עמוק, כמטפלת אני יכולה לציין את המקצועיות שלך היכולת לתת לכל חלק מהגוף את הטיפול המתאים. מגע רך ונעים לעומת חדירה חזקה לרקמות להפיג כאב על ידי כאב בכאב.
יש לציין שאפילו כשעה אחרי הטיפול אני עדיין מרגישה את הריאקציה של הטיפול. מומלץ לכל אחד ואחד להנאה או לבעיה תודה מכל הלב."
חלקו השני של הטיפול היה טיפול אנרגטי בשיטה הנקראת אקסס בארס, האקסס בארס שעשית לי היה מיוחד מאוד. בעבר עשו לי טיפול בטקסס בארס, אבל כאן תוך כדי הטיפול חשתי ברוגע מיוחד ואפילו ריחוף לקראת הסוף. טיפול מומלץ לרוגע משולב בבריאות. תודה מיוחדת ניר."
 
המלצה של ד"ר לעבודה סוציאלית מחיפה:
"בוקר טוב ניר, ברצוני להודות לך על הטיפול המדהים שהיה לי אתמול אצלך, על היחס הנפלא , האמפתי והמקצועי , האנרגיות שהושקעה. העיסוי ההוליסטי שעשית לי בשמנים איכותיים היה מעולה , המגע היה מדהים שילוב של מגע עדין והרך ובמקביל גם מגע חזק במקומות שהיה צריך. הגעתי אליך מדוכדך ועייף , השרירים תפוסים וכאבים בלי מוסברים , אך יצאתי בן אדם רענן וחיוני . אפילו עברו 24 שעות ואני עדיין מרגיש שאני מלא אנרגיה חיובית ומצב רוח מעולה . שוב תודה על הטיפול המקסים , המקצועי והאנושי ."
 
מרפאת אור הנר - לחופש מכאבים
מודיעין (מרכז רננים מכבים , קומה ב' )  • חולון
054-6387294
nirchaim2@gmail.com