המלצות מלקוחות - עיסוי רפואי


 
המלצה מאת לוי יצחק בן 29:
ניר הוא מעסה מקצועי אדיב ומסור לעבודה. הגעתי אליו אם שרירי גב וצוואר תפוסים, והוציא אותי כמו חדש, ובנוסף, קיבלתי הרבה טכניקות חדשות איך לשמר הזה..                                                                                 


המלצה מאת טומי פדן מירושלים:
הגעתי לניר לקבלת מסאז' רפואי לתחזוקת הגוף שלי שעבד הרבה לאחרונה.
בתחילת המפגש ניר הוסיף לי גם טיפול רפלקסולוגיה, ואז הוא גילה בעיות בריאותיות קריטיות שחייבו טיפול. עד מהרה הוא ביצע טיפול משולב ולא מתוכנן של רפלקסולוגיה עם טכניקות נוספות. הרגשתי הרבה יותר טוב אחר כך. מתברר שניר חסך ממני חתיכת מחלה.
תודה רבה לך, ניר!

המלצה מאת רונן בר מטפל שיאצו מרמת גן:
שלום רב שמי רונן בר...הנני מטפל שיאצו במקצועי וקיבלתי טיפול -עיסוי מקצועי ביותר מניר גודינגר...אני הגעתי לטיפול אצל ניר עם שרירים דיי תפוסים באיזור הרגליים וגם בגב התחתון ובגב העליון בשכמות....ראשית העיסוי של ניר מקצועי מאוד...מורגש שכל טכניקה שבה הוא משתמש היא מקצועית ביותר...ובמהלך העיסוי אני הרגשתי איך ממש לאחר כל תנועה /טכניקה של ניר השרירים מתחילים להיות רגועים יותר משוחררים יותר ובמקביל גם התחלתי להרגיש רגיעה נפשית ומנטלית עמוקה!
השילוב, של הטיפול של ניר...עם הקליניקה הנעימה ביותר בה הוא מקבל...השקט...היחס  החם והאכפתי שלו עושים את העבודה...וברצוני לסיכום להמליץ על ניר כמטפל מקצועי לכל דבר ועניין ולכל האנשים הזקוקים למרפא ממכאוביהם ולרגיעה מנטלית כמו כן!

המלצה מאת אהובה לב תמים, קוסמטיקאית ורפלקסולוגית מפתח תקוה:
"ניר כשהענקת לי היום עיסוי משולב רגיל ורקמות עמוק, כמטפלת אני יכולה לציין את המקצועיות שלך היכולת לתת לכל חלק מהגוף את הטיפול המתאים. מגע רך ונעים לעומת חדירה חזקה לרקמות להפיג כאב על ידי כאב בכאב.
יש לציין שאפילו כשעה אחרי הטיפול אני עדיין מרגישה את הריאקציה של הטיפול. מומלץ לכל אחד ואחד להנאה או לבעיה תודה מכל הלב."
חלקו השני של הטיפול היה טיפול אנרגטי בשיטה הנקראת אקסס בארס, האקסס בארס שעשית לי היה מיוחד מאוד. בעבר עשו לי טיפול בטקסס בארס, אבל כאן תוך כדי הטיפול חשתי ברוגע מיוחד ואפילו ריחוף לקראת הסוף. טיפול מומלץ לרוגע משולב בבריאות. תודה מיוחדת ניר."
 
מרפאת אור הנר - לחופש מכאבים
מודיעין (מרכז רננים מכבים , קומה ב' )  • חולון
054-6387294
nirchaim2@gmail.com